nagłówek podstron

Aktualności

W pierwszym tygodniu listopada naszą warszawską siedzibę odwiedził był Pan Karol Strasburger - polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Wielu widzom znany również z teleturnieju "Falimiada", którego gospodarzem jest od 17 września 1994 roku.Spotkanie odbyło się w ramach cyklu "Rozmowy na Andersa", a poprowadziła je nasza wolontariuszka...

czytaj więcej

W poznańskiej siedzibie mbU kilka seniorek miało możliwość wzięcia udziału w zajęciach z rękodzieła tym razem robiliśmy dekoracyjne stroiku na groby bliskich. Kilka wskazówek prowadzącej spotkanie - Marty Najdek, dość dużo możliwości w postaci kolorowych sztucznych kwiatów i pięknie pachnących żywych gałązek różnego rodzaju sprawiły, że w krótkim czasie powstały stroiki, które już niedługo zostaną położone w miejsca szczególne - groby ich bliskich.

czytaj więcej

Polskie Effie Awards stało się jednym z najsilniejszych, a możliwe że obok amerykańskiego najlepszym na świecie - mówi Szymon Gutkowski, prezes Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. W tym roku srebro w kategorii "kampanie społeczne" otrzymało Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich"!

czytaj więcej