A+/A-

Seniorzy

Warszawski Oddział Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” w ramach projektu "Wsparcie. Świadomość. Godność." oferuje wiele atrakcji i możliwości! Co na przykład?

NAGRYWAMY WSPOMNIENIA    

- Jesteś mieszkańcem Warszawy i masz ponad 70 lat?

- Chcesz podzielić się wspomnieniami z życia w przedwojennej, wojennej czy powojennej stolicy i opowiedzieć historię swojego życia?

- Chcesz otrzymać nagranie na własność i wziąć udział w sesji fotograficznej ze swoim wolontariuszem?

Jeśli tak, zgłoś się już dziś! Aby wziąć udział w akcji, skontaktuj się z koordynatorem projektu, który ze szczegółami odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni przebieg akcji.

   ORGANIZUJEMY MIĘDZYPOKOLENIOWE SPOTKANIA

  Co najmniej raz w miesiącu warszawski oddział Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich" organizuje spotkania dla wolontariuszy oraz jego uczestników-seniorów.

  Drodzy seniorzy! Zachęcamy Was serdecznie do opowiedzenia zebranym gościom historii swojego życia, podzielenia się wspomnieniami oraz refleksjami o Warszawie oraz do aktywnego uczestnictwa w różnorodnych spotkaniach organizowanych przez wolontariuszy lub prowadzonych przez zaproszonych gości. Będą to spotkania o charakterze informacyjnym, spotkania artystyczne, ciekawe wykłady i warsztaty, a także spotkania w plenerze!

   

  kontakt i więcej informacji:

  Koordynator projektu

  Katarzyna Woźniewska-Duma

ul. Gen. Andersa 13, WARSZAWA

e-mail: kduma@malibracia.org.pl

tel. (22) 635 13 64(22) 635 13 64 , 501 138 513501 138 513